Aydınlatma Direkleri

Aydınlatma Direkleri

Aydınlatma Direkleri ; Günümüzde yaşamımızın bir parçası haline gelmiştir. Park ve bahçelerimizin, Cadde ve sokaklarımızın aydınlatılması amacı ile kullanılan aydınlatma direkleri ayrıca günümüzün ulaştığı led teknolojisi ile görsel şov işlevide görmektedir.

Aydınlatma direği üretimi ; sanat gerektirir, bilgi gerektirir ve tecrübe gerektirir !

Firmamız Palmiye aydınlatma, Aydınlatma direkleri üreticileri arasında ülkemizde öncü konumdadır. Alanında uzman kadrosuyla ve teknik ekipmanları ile yeni nesil aydınlatma direkleri, sokak aydınlatma direkleri, park bahçe aydınlatma direkleri, yüksek yol aydınlatma direkleri, dekoratif aydınlatma direkleri üretimini gerçekleştirmektedir.

Önce kalite ve müşteri memnuniyeti parolası ile çıkılan bu yolda 13 ülkeye ihracat ve ülkemizin birçok ilinde prestijli projelere imza atmıştır.

govdesi-ledli-aluminyum-aydinlatma-direkleri

govdesi-ledli-aluminyum-aydinlatma-direkleri

Gövdesi Ledli Alüminyum Aydınlatma Direkleri ;

Bu kategorimizde bulunan ürünlerimiz 4 metreden başlayıp 12 metreye kadar üretim yapılabilmektedir. bu tip aydınlatma direklerimizde özel profil kalıpları ile çekilen hammaddesi alüminyum olan profiller kullanılmaktadır.

Bu profillerde sıradan aydınlatma direkleri gövdesinin aksine görselliği ön planda olan gizli şerit led kanalları bulunmaktadır.

Özel projelere göre üretimi yapılan dekoratif aydınlatma direkleri profil çekiminin ardından eloksal kaplama yapılmaktadır.

Ayrıca bu tip dekoratif alüminyum aydınlatma direklerimizde, kurum ve kuruluşların tercihine özel olarak ledli fiğürler , kurum logoları, Aydınlatma direği nin kaidesine lazer yazı ile yazılar ve özel renk seçenekleri ile birlikte size özel tasarımlarımızla karşınıza çıkmaktayız.

Ülkemizde son zamanlarda trend olan Ledli aydınlatma direkleri  ürünlerimizdir.

yuksek-yol-aydinlatma-direkleri

yuksek-yol-aydinlatma-direkleri

Yüksek Yol Aydınlatma Direkleri

Bu kategorimizde bulunan ürünlerimiz 6 metreden başlayıp 12 metreye kadar üretim yapılabilmektedir. bu tip aydınlatma direklerimizde proje tercihine göre aluminyum veya çelik olarak üretim yapabilmekteyiz.

Günümüzün gelişen teknolojisi ile birlikte aydınlatma direkleri artık daha modern bir görünüme sahip olmaktadır ve belediyeler tarafından bu tip trend ürünler tercih edilmektedir.

Ayrıca bu tip yüksek yol aydınlatma direklerimizde, kurum ve kuruluşların tercihine özel olarak reklamasyon panoları, aydınlatma direğinin gövdesine lazer yazı ve özel renk seçenekleri ile birlikte size özel tasarımlarımızla karşınıza çıkmaktayız.

Sokak Aydınlatma direkleri’mizde tercih edilen kullanım alanları ise ; cadde aydınlatması, sokak aydınlatması, yol aydınlatması, gibi şehirlerimizin otoyollarında yol aydınlatma direği olarak kullanılmaktadır.

park-bahce-aydinlatma-direkleri

park-bahce-aydinlatma-direkleri

Park, Bahçe Aydınlatma Direkleri

Park bahçe aydınlatma direkleri kategorimizde bulunan ürünlerimiz 3 metreden başlayıp 6 metreye kadar üretim yapılabilmektedir. bu tip aydınlatma direklerimizde proje tercihine göre aluminyum veya çelik olarak üretim yapabilmekteyiz..Yine  bu tip Ürünlerimizde, kurum ve kuruluşların tercihine özel olarak, Aydınlatma direğinin gövdesine lazer yazı ve özel renk seçenekleri ile birlikte size özel tasarımlarımızla karşınıza çıkmaktayız.

Aydınlatma Direklerinde yüksek kaliteli led teknolojisi kullanılmaktadır.

Ufo Aydınlatma direği

UFO LED

Aydınlatma Direkleri

Crea ufo aydınlatma direği

CREA UFO

Aydınlatma Direkleri

PLUS UFO AYDINLATMA DİREĞİ

PLUS UFO

Aydınlatma Direkleri

kairos aluminyum aydınlatma direği

KAİROS

Aydınlatma Direkleri

Presley Modern aydınlatma direkleri

PRESLEY

Aydınlatma Direkleri

CAPRİCE UFO AYDINLATMA DİREĞİ

CAPRİCE UFO

Aydınlatma Direkleri

Effect ledli aydınlatma direği

EFFECT

Aydınlatma Direkleri

classic ufo aydınlatma direkleri

CLASSİC UFO

Aydınlatma Direkleri

PREO AYDINLATMA DİREĞİ

PREO

Aydınlatma Direkleri

MİRKA MEYDAN AYDINLATMA DİREĞİ

MİRKA

Aydınlatma Direkleri

LUMİLEDS AYDINLATMA DİREĞİ

LUMİLEDS

Aydınlatma Direkleri

GLOBLED

GLOBLED

Aydınlatma Direkleri

ALMATİ MODERN AYDINLATMA DİREĞİ

ALMATİ

Aydınlatma Direkleri

CLAS AYDINLATMA DİREĞİ

CLAS

Aydınlatma Direkleri

LASER

Aydınlatma Direkleri

DECORATİVE AYDINLATMA DİREĞİ

DECORATİVE

Aydınlatma Direkleri

Aydınlatma Direkleri ‘nde Yeni Tasarımla İle Palmiye Aydınlatma !

Yeni nesil gövdesi ledli aluminyum aydınlatma direkleri, ülkemizde şehir merkezlerinin işlek cadde ve sokaklarını modern bir görünüme kavuşturmaktadır.

firmamız tarafından kurum ve kuruluşlara özel tasarımlar yapılabilmektedir. aydınlatma direklerinin gövdesinde özel kalıp tasarımlarından imal edilmiş geri dönüşüme uygun uzun ömürlü aluminyum profiller kullanılmaktadır. profillerin gizli bölmesinde kullanılan ledler kullanıcı tercihine göre değişkenlik gösterebilmektedir. neon led ve şerit led kullanılabilmektedir, ayrıca özel renk seçenekleride mevcuttur.

Cadde ve sokak aydınlatmalarında kullanılan bu model direklerimizin tepe uç noktalarına pleksiglass malzemeden imal edilen içerisine led aydınlatma gizli şehirlerin kendilerine özgü figürler kullanılabilmektedir.

Ayrıca konsol aralarına, kurum ve kuruluşların ledli logolarını monte edebilmekteyiz.

Aydınlatma direkleri fiyatları

Çeşitli Fiyatlandırmalar İle Satışa Sunulan Aydınlatma Direkleri Fiyatlarında, Firmamız palmiye aydınlatma tarafından üretilen profesyonel dış aydınlatma ürünleri ortalama fiyatları ise ;

 • Yüksek yol aydınlatma direkleri fiyatları : 1.350 ₺ den başlayıp, 6.250 ₺ ye kadar ürün özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir.
 • Park bahçe aydınlatma direkleri fiyatları :800 ₺ den başlayıp, 4.300 ₺ ye kadar yine ürün özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir.
 • Çim aydınlatma direkleri fiyatları ( bollard ) : 250 ₺ den başlayıp 700 ₺ ye kadar yine ürün özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir.
 • Ledli aydınlatma direkleri fiyatları & aluminyum aydınlatma direği fiyatları : 800 ₺ den başlayıp 6.250 ₺ ye kadar yükselmektedir.

 

Özel Projeleriniz için estetik, dayanıklılık, uygun fiyat arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart