Park, Bahçe Aydınlatma Direkleri

Park, Bahçe Aydınlatma Direkleri

BARDİ

ELİPS

GARDE

GUBAN

İNLEAF

KALE

KANYON

LOBİEN

MONFLO

RİNGO

SARKIT

SEVGİ V1

SEVGİ V2

SUNVER

TALEN

TELOBİ

CREA UFO

UFO LED

CAPRICE UFO

CLASSIC UFO

PRESLEY

NEF V2

PLUS V2

AXIS

PLUS V1

KELEBEK

NEF

FENER

MOONSTAR

UZAY V1

Ledli Bahçe Aydınlatma Direkleri

UZAY V2

Led Bahçe Aydınlatma Direkleri

VEGAR

Aluminyum Bahçe Aydınlatma Direkleri

VENTİ

Park Aydınlatma Direkleri

ZEFLA

Bahçe Aydınlatma Direkleri

ZETA

Park Bahçe Aydınlatma Direkleri

TERRA

Aydınlatma Direkleri

Park Bahçe Aydınlatma Direklerinde Yeni LED teknolojisi !

2 yıl garantili olarak sizlere üretmiş olduğumuz park bahçe aydınlatma direkleri modellerimiz uzun süre elektronik ekipmanların bakımı ve Aydınlatma direklerinin boya revizyonunu gerçekleştirmeden projelerinizde kullanabileceğiniz maksimum dayanıklılığa sahiptir.

Dış aydınlatma projeleri için kullanabileceğiniz dış mekan aydınlatma direkleri ve armatürleri modellerimiz  ile projelerinizim tüm ölçülerine uygun olan ölçülere sahiptir. Soğuk hava, Sıcak hava, Yağışlı ortam ve vandalizme dayanıklı olan park bahçe aydınlatma direkleri güvenilir bir şekilde sorunsuz ve doğru aydınlatmada etkin  kullanabileceğiniz ürünlerdir. Vandalizme karşı dayanıklı olabilecek şekilde üretilen aydınlatma direkleri uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Ürünlerimizinde uzun süre boya atma gibi, Ledlerdeki lümen değeri düşmesi gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

Park bahçe aydınlatma direkleri modellerinde yeni teknoloji ledler kullanarak çalıştığından dolayı, enerji tüketiminizde büyük bir düşüş sağlayarak minimum enerji sarfiyatı ile maksimum verimlilik elde edebileceğiniz aydınlatma direkleridir.

Park bahçe aydınlatma direkleri kategorimizde bulunan ürünlerimizde Tercih edilen kullanım alanları ise ; park aydınlatma direkleri, bahçe aydınlatma direkleri, yürüyüş yolları aydınlatması ve özel mekanların aydınlatmasında tercih edilmektedir. özel ölçülü olarak üretim yapılabilmektedir.

Bahçe Aydınlatma Direkleri

Bahçe aydınlatma direkleri kategorimizde bulunan ürünlerimiz 3 metreden başlayıp 6 metreye kadar üretim yapılabilmektedir. bu tip aydınlatma direklerimizde proje tercihine göre aluminyum veya çelik olarak üretim yapabilmekteyiz..Yine  bu tip Ürünlerimizde, kurum ve kuruluşların tercihine özel olarak, Aydınlatma direğinin gövdesine lazer yazı ve özel renk seçenekleri ile birlikte size özel tasarımlarımızla karşınıza çıkmaktayız.

Aydınlatma Direklerinde yüksek kaliteli led teknolojisi kullanılmaktadır.

Ledli bahçe aydınlatma direkleri’mizde tercih edilen kullanım alanları ise ; park aydınlatması, bahçe aydınlatması, yürüyüş yolları aydınlatması ve özel mekanların aydınlatmasında tercih edilmektedir.

Park bahçe Aydınlatma armatürleri projelerinizde palmiye aydınlatma olarak en uygun tasarım ve en cazip fiyat koşulları ile birlikte kalite hizmet anlayışı ile üretim konusunda 25 yılı aşkın tecrübesi bulunan üretim kapasitesi barındırmaktadır.

Park bahçe aydınlatma direkleri fiyatları

Park bahçe aydınlatma direkleri fiyatları için bizlerle iletişim sayfamız kısmındaki bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart