Led Sokak Aydınlatma Armatürleri

Led Sokak Aydınlatma Armatürleri

Dış mekan aydınlatma direklerinde ; Cadde ve sokaklarımızda park ve bahçelerimizde kullanılmaktadır.  Gelişen teknoloji ile birlikte led sokak aydınlatma armatürleri yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Eski tip lambaların aksine %70’e varan enerji tasarrufu ile ön plana çıkan led sokak aydınlatma armatürleri 60w-80w-100w-120w olarak üretilebilmektedir.
Ayrıca güneş enerjili led armatürlerimizde bulunmaktadır.

PALMLED ELFİDA / 60w

PALMLED ELFİDA / 80w

PALMLED ELFİDA / 100w

PALMLED ELFİDA / 120w

led-sokak-armaturu-arsi

PALMLED ARSİ / 60w

led-sokak-armaturu-arsi

PALMLED ARSİ / 80w

led-sokak-armaturu-arsi

PALMLED ARSİ / 100w

led-sokak-armaturu-arsi

PALMLED ARSİ / 120w

palmled-projektör-100w

PALMLED PROJEKTÖR / 100W

palmled-projektör-100w

PALMLED PROJEKTÖR / 150W

palmled-projektör-100w

PALMLED PROJEKTÖR / 200W

palmled-projektör-100w

PALMLED PROJEKTÖR / 250W

80w-Gunes-Enerjili-Armatur

PALMLED SOLAR / 20W

80w-Gunes-Enerjili-Armatur

PALMLED SOLAR / 40W

80w-Gunes-Enerjili-Armatur

PALMLED SOLAR / 60W

80w-Gunes-Enerjili-Armatur

PALMLED SOLAR / 80W

palmled katener armatür 90w

KATENER ARMATÜR 60W

palmled katener armatür 90w

KATENER ARMATÜR 90W

PALMLED MODÜLE 40W

PALMLED MODÜLE 60W

Ledli Cadde ve Sokak Aydınlatma Armatürleri


Ledli cadde ve sokak aydınlatma armatürleri
ve fonksiyonları nelerdir? İlk olarak dış mekan led armatürün fonksiyonlarını konu alalım. Led Armatür 1 ya da birden fazla LED i içerisinde barındıran ve aynı zamanda ortamlara modern bir görünüm oluşturan dış aydınlatma ürünüdür. Genel olarak Aydınlatma Direkleri‘nde kullanılmaktadır. Tüm hava koşullarında tam performans ile çalışmaktadır.  Cadde ve sokaklarda yüksek yol aydınlatma direklerinde genellikle yüksek wattlı aydınlatma armatürleri kullanılır. Aydınlatma direklerinin yüksekliklerine göre değerler farklılık göstermektedir. Ayrıca geniş ışık dağılımı için özel lenslerde  geniş açılı kullanılabilmektedir.

Dış mekanda yol aydınlatma armatürleri en çok ihtiyaç duyulan ışıklandırma alanıdır. Bu aydınlatma ürünlerinde genellikle led sokak aydınlatmaları tercih edilmektedir. Çünkü Led armatürler yüksek verimlilik sağlarlar. Uzun ömürlü kullanımları ile daha etkili aydınlatma alanları oluştururlar. Ancak Led sokak armatür satın alırken lens uyumluluğuna dikkat edilmesi gerekir. Led sistemine uygun lens eklenmediği taktirde sokak aydınlatması etkili sonuç vermeyecektir. Yanlış lens ışık verimliliğini düşürür. Bu nedenle Led sokak armatürü seçimi yaparken lens, optik ve mekanik ögelerini incelemek gerekmektedir.

Bunun dışınsa led sokak lambaları verimli aydınlatma armatürleridir. Led ısınan bir üründür. Bunu engellemek için led armatür tasarımlarının oluşan ısıyı dışarıya yayacak şekilde üretilmiş olması gerekmektedir. Bünyemiz içerisinde bulunan tüm Led armatürler sizlere uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır.Ledin ısısını etkin şekilde dışarıya yayması çok önemlidir. Yol aydınlatması için insan yoğunluğu ve ışık alanı dikkate alınarak üretilen ve çeşitlendiren dış aydınlatma armatürlerimiz enerji tüketimini düzene sokmak ile birlikte verimlilik sağlar. Diğer konvansiyonel armatürler baz alındığında Palmled olarak tüm dış mekan led aydınlatma armatürlerimiz %70 oranında enerji tasarrufu oluşturmaktadır. Unutmamalıyız ki en başta yol ve sokak olmak üzere diğer tüm bahçe ve kamuya mal edilen alanlar hayati değer taşımak ile birlikte risk bulundurmaktadır. Ledli sokak aydınlatma ve dış mekan aydınlatma konusunda sizlere yardımcı olmaktan memnunuyet duyarız

60w Led Sokak Aydınlatma Armatürleri

80w Led Sokak Aydınlatma Armatürleri

100w Led Sokak Aydınlatma Armatürleri

120w Led Sokak Aydınlatma Armatürleri


20w-40w-60w-80w Güneş enerjili Aydınlatma Armatürleri

Palmled Elfida modeli ENEC belgeli Led Armatür, 60w , 80w, 120w olarak kullanılabilmektedir.

Katener Sokak Aydınlatma armatürümüz ise  60w ve 90w olarak kullanılabilmektedir.

Ürünlerimizde tercih edilen elektronik kompanentler ise ;
Led Chip markası olarak, Nichia led, osram led, Lumileds led gibi dünyanın en ünlü markalarının yüksek lümen değerli ledleri kullanılmaktadır.
Led Driver markası olarak ise, Philips driver, Mean Well driver tercih edilmektedir.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart