Yüksek Yol Aydınlatma Direkleri

Yüksek Yol Aydınlatma Direkleri

ANGEL

ARPA

ASMA V1

ASMA V2

BAŞAK

EDAS V1

EDAS V2

ELİS

KAVİS V1

KAVİS V2

KAVİS V3

ONAY

ROZA

SABA

SAZLIK

TİRENDAZ

TOMRUK V1

Yüksek Yol Aydınlatma Direkleri

TOMRUK V2

Yüksek Yol Aydınlatma Direkleri

ZİGZAG

Yüksek Yol Aydınlatma Direkleri

Bu kategorimizde bulunan ürünlerimiz 6 metreden başlayıp 12 metreye kadar üretim yapılabilmektedir. bu tip aydınlatma direklerimizde proje tercihine göre aluminyum veya çelik olarak üretim yapabilmekteyiz.

Günümüzün gelişen teknolojisi ile birlikte aydınlatma direkleri artık daha modern bir görünüme sahip olmaktadır ve belediyeler tarafından bu tip trend ürünler tercih edilmektedir.

Ayrıca bu tip yüksek yol aydınlatma direklerimizde, kurum ve kuruluşların tercihine özel olarak reklamasyon panoları, aydınlatma direğinin gövdesine lazer yazı ve özel renk seçenekleri ile birlikte size özel tasarımlarımızla karşınıza çıkmaktayız.

Sokak Aydınlatma direkleri’mizde tercih edilen kullanım alanları ise ; cadde aydınlatması, sokak aydınlatması, yol aydınlatması, gibi şehirlerimizin otoyollarında yol aydınlatma direği olarak kullanılmaktadır.

Projelerinizde palmiye aydınlatma olarak en uygun tasarım ve en cazip fiyat koşulları ile birlikte kalite hizmet anlayışı ile üretim konusunda 25 yılı aşkın tecrübesi bulunan üretim kapasitesi barındırmaktadır.

Yüksek yol aydınlatma direkleri fiyatları

için estetik, dayanıklılık, uygun fiyat arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart