Yüksek Yol Aydınlatma Direkleri

Yüksek Yol Aydınlatma Direkleri

yol aydınlatma direkleri blur 1

BLUR

yol aydınlatma direkleri road-1

ROAD V1

yol aydınlatma direkleri RoadV2

ROAD V2

yol aydınlatma direkleri RoadV3

ROAD V3

Angel v1 - yüksek yol aydınlatma direği

ANGEL v1

Angel v2 - yüksek yol aydınlatma direği

ANGEL v2

Angel v3 - yüksek yol aydınlatma direği

ANGEL v3

ALBA - yüksek yol aydınlatma direği

ALBA

yol aydınlatma direkleri TİK-

TİK

yol aydınlatma direkleri C-TİPİ-2

C TİPİ

yol aydınlatma direkleri Y-TİPİ-2

Y TİPİ

aydınlatma direkleri edas v2

EDAS V2

yol aydınlatma direkleri elis copy

ELİS

yol aydınlatma direkleri asma-v1

ASMA V1

yol aydınlatma direkleri asma-v2

ASMA V2

Sokak Aydınlatma Direkleri

Bu kategorimizde bulunan Sokak aydınlatma direkleri 4 metreden başlayıp 8 metreye kadar üretim yapılabilmektedir. bu tip aydınlatma direklerimizde proje tercihine göre aluminyum veya çelik olarak üretim yapabilmekteyiz.

Günümüzün gelişen teknolojisi ile birlikte aydınlatma direkleri artık daha modern bir görünüme sahip olmaktadır ve belediyeler tarafından bu tip trend ürünler tercih edilmektedir.

Cadde Aydınlatma Direkleri

Ayrıca bu tip yüksek yol aydınlatma direklerimizde, kurum ve kuruluşların tercihine özel olarak reklamasyon panoları, aydınlatma direğinin gövdesine lazer yazı ve özel renk seçenekleri ile birlikte size özel tasarımlarımızla karşınıza çıkmaktayız.

Cadde Aydınlatma direkleri ’mizde tercih edilen kullanım alanları ise ; cadde aydınlatması, sokak aydınlatması, yol aydınlatması, gibi şehirlerimizin otoyollarında yol aydınlatma direği olarak kullanılmaktadır.

Projelerinizde palmiye aydınlatma olarak en uygun tasarım ve en cazip fiyat koşulları ile birlikte kalite hizmet anlayışı ile üretim konusunda 25 yılı aşkın tecrübesi bulunan üretim kapasitesi barındırmaktadır.

Aydınlatma direği fiyatları


Yüksek yol aydınlatma direkleri kategorimizde bulunan ürünlerimizde Tercih edilen kullanım alanları ise ; Sokak aydınlatma direkleri, Cadde aydınlatma direkleri, yürüyüş yolları aydınlatmasında tercih edilmektedir. Özel ölçülü olarak üretim yapılabilmektedir.

Estetik, dayanıklılık, uygun fiyat arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart